Petr Pabouček
Freelance Web Developer

Prohlédněte si seznam mnou nabízených služeb, podívejte se, co o mě říkají mí klienti, či na jakých projektech jsem se podílel. V případě zájmu o spolupráci, či jakýchkoliv jiných dotazů, mě prosím kontaktujte.

WP Advisor

Nový pracovní web, který více odpovídá tomu, čemu se věnuji v současně době.

Obec Obecnice a Oseč

Zakee Shariff

Web designérky žijící v Londýně založený na WordPressu a šabloně Viewport od Themezilla. Mým úkolem v tomto projektu bylo přizpůsobit tuto šablonu velmi specifickým požadavkům zadavatele.

Přizpůsobení vzhledu a fukncionalit je technicky řešeno pomocí child theme.

COOLAgent

Velmi rozsáhlý web agentury COOLAGENT mezi jejíž hlavní činnosti patří zajišťování Au Pair, studijních a pracovních pobytů v zahraničí.

Předmětem dodávky bylo kompletní převedení obsahu z několik let starého redakčního systému do systému nového, dodání nové grafiky včetně jejího nakódování do responsivní šablony a její následná implementace do redakčního systému.

Hosting tohoto webu včetně elektronické pošty je zajištěn na vlastním VPS.

Pasiv Projekt

Poměrně jednoduchý web projekční kanceláře specializujicí se na návrh domů v pasivním a nízkoenergetickém standardu.

Time Cafe – penzion & kavárna

Stránky velice stylového penzionu a kavárny nacházejicího se v centru města Příbrami. Web je poháněn redakčním systémem WordPress a front-end je navržen pomocí fluidního gridu, který se přizpůsobuje různým koncovým zařízením, jako jsou například mobilní telefony nebo tablety.

Tebeco, s. r. o.

Web strojírenské firmy, která se specializuje na vývoj a výrobu manipulační techniky. Autorem grafického návrhu těchto stránek je Iva Schneiderová. Já jsem zajistil implementaci do redakčního systému WordPress včetně hostovaní stránek na vlastním serveru.

KuponBanka

Slevový portál, který je postaven na principu postupného uvolňování slevových kupónů. Na rozdíl od klasických slevových portálů zde není cílem prodat co největší množství slev během krátkého času, ale vytížit nevyužité kapacity poskytovatele slevy. Parametry uvolňování slevových kupónů je možné nastavit individuelně pro každého posktytovatele.

Gosh Cosmetics

Elektronický obchod provozovaný kosmetickým salonem Kosmetika Aloha. Grafický návrh zpracovala Ivana Schneiderová (Bednářová), já jsem provedl implementaci grafického návrhu do systému Prestashop.

Silicon Beach Training

Pro společnost Silicon Beach Training jsem pracoval několik dní v měsíci již během mého pobytu v Anglii někdy od léta roku 2006 do přibližně března roku 2007. V té době jsem pomáhal se správou statického webu, a jelikož správa těchto stránek začínala být poněkud náročná, navrhnul jsem kompletní modernizaci webu co se týče front-endu, tak i back-endu.

Grafický návrh nových stránek zpracovala Ivana Bednářová. Tento návrh byl následně mnou převeden do validního XHTML/CSS a web byl spuštěn na jednoduchém redakčním systému, který jsem pro tento účel specielně vyvinul za pomoci PHP/MySQL.

Specialitou je import dat z firemního informačního systému, který funguje v MS Accessu. To umožňuje jednoduše na webu publikovat termíny jednotlivých kurzů a rovněž zobrazovat volné termíny na stránkách jednotlivých kurzů.