Petr Pabouček
Freelance Web Developer

Prohlédněte si seznam mnou nabízených služeb, podívejte se, co o mě říkají mí klienti, či na jakých projektech jsem se podílel. V případě zájmu o spolupráci, či jakýchkoliv jiných dotazů, mě prosím kontaktujte.

Služby

  • rozřezání grafického návrhu do validního HTML/CSS
  • programátorské práce v PHP/MySQL
  • konzultace při návrhu nového webu, či vylepšení webu stávajicího
  • implementace redakčního systému WordPress
  • vývoj pluginů pro WordPress

Pochopitelně jsem schopen zajistit komplexní služby a postarat se o projekt od A do Z. Již delší dobu spolupracuji s grafičkou Ivou Schneiderovou, která pro mě vytváří grafické návrhy. Pomůžu s výběrem vhodného hostingu, nastavením emailů a prostě se vším, co je potřeba k tomu, aby Váš web fungoval tak jak má. Podívejte se na výběr z některých mých již hotových projektů a klidně mě kontaktujte v případě jakýchkoliv dotazů.

Co o mě říkají mí klienti?

We have worked with Petr for over 7 years on numerous differ any projects. We have always been impressed by his work ethic, his commitment and his ability to be able to work with us creatively as part of our team. Every project has been to the highest standard and Petr has an amazing ability to be able to work with initiative and be able to breath life into our websites. He is always patient, flexible and goes the extra mile when project details change at last minute. Petr is a wonderful and gifted developer, is creative and most importantly to us, is one of the most professional and easy to work with people we have ever met.


Benjamin Harvey
jednatel
WateringCanMedia


Petr has undertaken many projects for Silicon Beach Training for over a decade! He was first employed by us when he lived in the UK and since returning to the Czech Republic has continued to deliver reliable results, quickly and efficiently. I would certainly recommend him.


Heather Buckley
jednatel
Silicon Beach Training


We were pleased with the efficiency, flair, professionalism, and clarity of thought and purpose displayed by Petr when considering the creation of our new website.  Petr adhered to the brief provided (as reflected in the website’s simplicity of use) and has been successful in providing the impression of our business that we wished to convey. Since going ‚live‘ Petr has maintained and monitored the website on our behalf and unprompted, has provided useful suggestions for improvements that we might wish to consider. The intelligence and insight he provides in dealing with our endless queries and the speed at which such queries or requests are dealt with is much appreciated.  If you need a reliable, competent, imaginative and high calibre website designer you need look no further.


Bob Harffey
jednatel
Student Heaven


V rámci naší dlouholeté spolupráce s panem Paboučkem se nám podařilo vytvořit komplexní webovou prezentaci, která se stala jedním z hlavních pilířů expanze naší společnosti nejen na českém, ale i na zahraničních trzích.

Spolupráce s panem Paboučkem probíhá na vysoké profesionální úrovni. Velice oceňujeme zejména kreativní přístup a iniciativu při aplikaci nových postupů a řešení.


Ing. Petr Kábele
vedoucí obchodu
Filamos, s. r. o.


Petr has an amazing and most contagious positive energy I have ever been in contact with. He projects that on everything he does, always taking into consideration his colleagues. He’s coding skills are amazing. He is lightning fast and writes very robust and scalable code. Love to work with him.


Telmo Carlos
Web Developer
NixonMcInnes


Vytvoření webových stránek byla pro mne činnost velmi příjemná. Díky výborné komunikaci a podrobnému vysvětlení co má jaký význam jsem s nadšením sepisovala podrobnosti, které jsem na stránkách chtěla mít a za pomoci webového mága Petra Paboučka a jeho šikovné grafičky jsem s finální podobou mých webových stránek nadmíru spokojena.

K tomu všemu i fakt, že si doplnění různých článků či novinek můžete spravovat sami, je velmi praktické a časově nenáročné. Díky stránkám jsem přilákala další klientky a dostala mnoho nabídek na zajímavé spolupráce. Díky profesionalitě a ochotě Petra Paboučka, který je vždy mile k dispozici, je spravování hračka když si nevím s něčim rady.


Kateřina Jarošová
jednatel
Kosmetika Aloha


Naše spolupráce s Petrem Paboučkem je přímo na výborné úrovni. Při vytváření webu je dobrým konzultantem a vždy přidá několik dobrých rad jak se lépe ve webové problematice orientovat.

Co se pak nakonec domluví, vždy bezezbytku a včas splní a když je potřeba, sám ještě během procesu výstavby stránek upozorní na aktuální skutečnosti a navrhne lepší řešení. Bez Petra a jeho pomoci by náš koloběžkový web na takové úrovni nebyl.


Mgr. Petr Pešta
předseda
Klub koloběhu Plzeň


I have used Petr on freelance basis for a number of years in the capacity of web developer, especially in the areas of PHP and WordPress. He is reliable, trustworthy and works to the time schedule proposed. Petr always responds quickly and efficiently to our requests. Highly recommended.


Darron Hartas
jednatel
WPS Media