Petr Pabouček
Freelance Web Developer

Prohlédněte si seznam mnou nabízených služeb, podívejte se, co o mě říkají mí klienti, či na jakých projektech jsem se podílel. V případě zájmu o spolupráci, či jakýchkoliv jiných dotazů, mě prosím kontaktujte.

Silicon Beach Training

Pro společnost Silicon Beach Training jsem pracoval několik dní v měsíci již během mého pobytu v Anglii někdy od léta roku 2006 do přibližně března roku 2007. V té době jsem pomáhal se správou statického webu, a jelikož správa těchto stránek začínala být poněkud náročná, navrhnul jsem kompletní modernizaci webu co se týče front-endu, tak i back-endu.

Grafický návrh nových stránek zpracovala Ivana Bednářová. Tento návrh byl následně mnou převeden do validního XHTML/CSS a web byl spuštěn na jednoduchém redakčním systému, který jsem pro tento účel specielně vyvinul za pomoci PHP/MySQL.

Specialitou je import dat z firemního informačního systému, který funguje v MS Accessu. To umožňuje jednoduše na webu publikovat termíny jednotlivých kurzů a rovněž zobrazovat volné termíny na stránkách jednotlivých kurzů.