Petr Pabouček
Freelance Web Developer

Prohlédněte si seznam mnou nabízených služeb, podívejte se, co o mě říkají mí klienti, či na jakých projektech jsem se podílel. V případě zájmu o spolupráci, či jakýchkoliv jiných dotazů, mě prosím kontaktujte.

Specnaz

Pro tento velmi úzce zaměřený web, který v současně době beží na redakčním systému WordPress, jsem vytvořil plugin, který umožňuje jednotlivým článkům nastavit cenu a účtovat tak čtenářům za přístup k publikovaným informacím. Celý systém funguje tak, že uživatel majicí zájem o přístup k placenému obsahu zažádá o voucher. Jakmile správci webu dorazí platba, voucher je aktivován a uživateli je přidělen unikátní kód, který může použít pro přístup ke článkům. Systém je dále nastaven tak, že přečtení článku je účtováno pouze jednou po celou dobu platnosti voucheru. To znamená, že pokud se uživatel rozhodne znovu přečíst článek, za který už jednou zaplatil, není mu už z kreditu stržena žádná suma.

Web provozuje pan Marek Chlíbek a musím říct, že spolupráce s takto čestným člověkem je opravdu radost. Myslím, že spokojenost byla na obou stranách, jelikož jsem byl požádán o další rozvoj a správu webu, což mě samozřejmě velmi těší.